Twój koszyk jest pusty.
  • English
  • Deutsch
  • Polski
  • Русский

Tapicerka drzwiowa

TO CO NAS ODRÓŻNIA TO STYL !

 

Tapicerka drzwiowa kiedyś bardzo popularna dziś przeżywa swój renesans dzięki nowoczesnemu wzornictwu. Powodów jest przynajmniej kilka.

Dwa najważniejsze związane są ich podstawowymi funkcjami czyli poprawą izolacji termicznej i akustycznej.

Dzięki zastosowaniu tapicerki uszczelnimy drzwi przed ucieczką ciepła i podwiewaniem z klatki schodowej. Oprócz ograniczenia strat ciepła i co za tym idzie kosztów ogrzewania,  w znacznym stopniu zniwelujemy hałas dobiegający z klatki schodowej poprawiając tym samym komfort w mieszkaniu chroniąc również naszą prywatność. Często nasze stare drzwi są jeszcze  zupełnie dobre, spełniają swoją funkcję – jedynie ich wygląd pozostawia wiele do życzenia, albo po prostu nie pasuje nam do nowego wnętrza. Niekoniecznie musimy je wymieniać, wystarczy drobny lifting. Jak nam się znudzi kolor lub styl naszej tapicerki – niewielkim nakładem pracy i jeszcze mniejszym kosztem zmienimy ją na nową w innym stylu i kolorze J. 

TAPICERKA TO NIE TYLKO FUNKCJONALNOŚĆ TO RÓWNIEŻ STYL.

 

Czym wyróżniamy się na rynku?

  • we wszystkich modelach tapicerki używamy grubą 1,5 cm gąbkę izolacyjną T21 ( gęstość 21 kg/m3)
  • wykorzystujemy wysokiej jakości, bezzapachową polską eco-skórę w serii Elegance
  • opracowaliśmy wzory dla każdego: klasyczne i nowoczesne
  • dostępny szeroki wybór kolorów dopasowany do najnowszych trendów rynkowych
  • możliwość dopasowania do każdego wymiaru drzwi, tolerancja wymiaru/zapas materiału przykryje każdą niewymiarowość drzwi
  • wymiary dla drzwi niestandardowych w serii Modern

Tapicerka drzwiowe firmy Standom to bardzo dobra jakość i nowoczesne wzornictwo. Można wybrać odpowiedni wzór i kolor dostosowując go do charakteru wnętrza:

 

 

seria MODERN

T3 KARO MAŁE 5X5

NOWOCZESNEGO – tu polecamy serię T3 KARO, to nowoczesna, produkcyjnie pikowana, klejona tapicerka z przepięknej polskiej eco skóry w 3 kolorach odpowiadających nowoczesnym trendom:

- szary  - najmodniejszy teraz kolor chociaż zimny, pięknie komponujący się z panelami o ciepłych odcieniach drewna

- ecru - do stylowego, jasnego wnętrza

- czekolada - idealnie podkreślająca modny kolor ścian w odcieniach ciepłej szarości

- cappucino - stylowe , eleganckie wnętrza

 

KOLOR TREND 2018:

- limonka

- pomarańcz

- granatowy 

- mięta

 

 

Tapicerka drzwiowa T3  KARO DUŻE 10x10

KOLORY:

- biały

- czarny

-srebrny

 

seria ELEGANCE

    T1 ROMBY                                         T1  KWADRATY  

ELEGANCKIEGO – tu polecamy serię T1 ROMBY I KWADRATY – kiedyś wyłącznie w pokojach ZARZĄDU – w kolorze bordo, dziś w naszych mieszkaniach, w których uwielbiamy ciepły beż. Przeszyte kwadraty i romby na eleganckiej, co warto zaznaczyć POLSKIEJ eco skórze (doskonała jakość, bezzapachowa) podnoszą prestiż trochę dziś zaniedbanego pomieszczenia jakim jest przedpokój, a przecież niezwykle ważnego i pełniącego funkcję reprezentacyjną, w którym wita się gości. Tapicerkę T1 proponujemy w 5 modnych odcieniach:

beżowy krem jesion jasny kasztan popiel orzech

 

 

 

seria CLASSIC

 T2 PÓŁKSIĘŻYCE

PRZYTULNEGO – tradycyjny wzór  T2 PÓŁKSIĘŻYCE komponujące się z wnętrzem zarówno nowoczesnym jak i eleganckim. Dostępny w 6 kolorach popularnych paneli podłogowych i drzwi wewnętrznych, po to, by dopasować idealnie do pozostałych elementów stolarki w naszym mieszkaniu.

 

Biały biały dąb mahoń czereśnia olcha ciemna buk jasny

 

 

Tapicerka - inne aranżacje

Tapicerkę możemy wykorzystać również na inne elementy wystroju wnętrza. Zobacz przykładowe aranżacje wnętrz i zamów materiał w dowolnej ilości.

 

MONTAŻ

Wymiana drzwi na nowe to nie tylko kosztowny, ale również kłopotliwy remont. Do wysokiego kosztu  samych drzwi dochodzi jeszcze demontaż starych i osadzenia nowych, to często równie drogie jak same skrzydło. Do montażu tapicerki nie potrzeba fachowca, ani specjalistycznych narzędzi. Każdy w domu ma młotek, nożyczki i ołówek – cała reszta czyli gwoździe i uszczelka znajduje się w zestawie.